Zobacz cmentarz

Pekińczyk miniaturowy PĄCZUŚ

2019-01-21

Wacław P.
Przemyśl

Ksiega gości:

22.01.2024 r. | Cysia

Pączusiu najsłodszy, kolejny rok bez Ciebie mała iskierko. Tęsknimy za Tobą i myślimy o Tobie każdego dnia. Nic nie wypełni pustki po Tobie. Kochamy Cię bardzo nasza Pusiulinko!

21.01.2023 r. | Cysia

Nasza mała perełko, pamiętamy o Tobie i tęsknimy! Jesteś każdego dnia w naszych sercach i myślach. Kochamy Cię Pączusiu!

21.01.2022 r. | Cysia

Pączusiu najsłodszy, zostawiłeś ślady swoich łapek na naszych sercach. To już kolejny rok bez Twojej obecności. Tak pusto i smutno jest bez Ciebie. Tęsknimy za Tobą każdego dnia i wspominamy nasze wspólne chwile. Kochamy Cię cudowna istotko.

21.01.2021 r. | Cysia

Pączusiu, tęsknimy za Tobą i bardzo Cię Kochamy, nasza malutka iskierko.

27.01.2019 r. | Cysia

„Panie Boże, nie jestem aniołem, dziś niewielu jest takich na świecie, może ci, co na ziemskim padole pokochali zwierzęta i dzieci. Panie Boże, powiedziałeś "Proście", rzekłeś "Proście, a będzie wam dane"... Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście szedł do Ciebie mój pies ukochany? Panie Boże, poznasz go z łatwością, miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, proszę, o Panie, zawołaj go głośno, bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. Panie Boże, nie proszę dla siebie, znajdź mu jakąś osobę przyjazną, by głodny i smutny nie był i żeby przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć. Panie Boże, a gdy tak się stanie, że i mnie zabrać stąd będzie trzeba, pozwól, by wyszedł mi na spotkanie, kiedy będę wędrować do nieba...”

Dodaj wpis:

Wirtualne świeczki:

Zapal wirtualną świeczkę:

Zapal.

© Cmentarz dla zwierząt w Rzeszowie 2024. Kopiowanie materiałów zabronione.

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.