Zobacz cmentarz

PIESEK NINA

2020-05-15

Mateusz Piziak

Ksiega gości:

27.05.2020 r. | Agnieszka

Śpij piesku...

23.05.2020 r. | Paulina

Nasza Najdroższa Ninko.
Minął już tydzien jak nie ma Cię z Nami. Brakuje nam Twojego zapachu, Twojego merdajacego ogonka gdy zachęcaliśmy Cię do zabawy, Twojego uśmiechu i brakuje spacerów spędzonych z Tobą. Brakuje chwil gdy byliśmy przygnębieni zawsze potrafiłaś nas rozweselić. Twoje miseczki cały czas na Ciebie czekają. Odwiedź nas kiedy tylko będziesz miała ochotę. Kochamy Cię bardzo i bardzo ale to bardzo tesknimy.

23.05.2020 r. | Piotr Piotr

NINKO! TO JUZ TYDZIEN MIJA JAK CIE Z NAMI NIE MA. DZIS MIELISMY PIEKNA POGODE, A WTENCZAS NIEBO PLAKALO RAZEM Z NAMI. TWOJ BRAK I PUSTKA JAKA POZOSTAWILAS PO SOBIE NIE DA SIE OPISAC JAK ROZRYWA NAM CODZIENNIE SERCE. A BOL I SMUTEK JAK POZOSTAL TAK POZOSTAJE. MAM TAKA CICHA NADZIEJE ZE JUZ POCHASALAS SOBIE WSROD SWOJEJ ZIELENI I WOKOLO PATYCZKOW KTORYCH TAK LUBIALAS. NINKO NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYM SERCU, A DO TWEGO USZKA SZEPNE CI JAK BARDZO KOCHANA BYLAS.

22.05.2020 r. | Magdalena

NINKO! TO JUZ TYDZIEN MIJA JAK CIE Z NAMI NIE MA. DZIS MAMY PIEKNA POGODE, A WTENCZAS NIEBO PLAKALO RAZEM Z NAMI. TWOJ BRAK I PUSTKA JAKA POZOSTAWILAS PO SOBIE NIE DA SIE OPISAC, JAK ROZRYWA NAM CODDZIENNIE SERCE. A BOL I SMUTEK JAK POZOSTAL, TAK NADAL POZOSTAJE. NINKO MAM TAKA CICHA NADZIEJE ZE JUZ POCHASALAS SOBIE WSROD SWOJEJ ZIELENI I WOKOLO PATYCZKOW. DO USZKA SZEPNE CI ZE BARDZO BARDZO KOCHAM CIE.

20.05.2020 r. | Dawid i Agnieszka

Ninko kochana, wszyscy za Tobą tęsknimy, Nelka także. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Biegaj sobie teraz tam za tęczowym mostem po łąkach pełnych zwierzątek, bez cierpienia i bolu.

19.05.2020 r. | Właściciel

Kochana nie mogę wciąż uwierzyć nie ma cię już z nami tęsknię strasznie za tobą brakuje mi twojego mokrego nosa szorstkiego języka którym lizalaś nas co rano i ogonka którym witalaś jak tylko nas widziałaś i wspólnych spacerów przy których zapominałem o wszystkim bo liczyliśmy się wtedy tylko my
Kocham Cię bardzo

19.05.2020 r. | Piotr Piotr

,, SPIJ PIESKU, SNIJ - JUZ ODPOCZAC TRZEBA MOZE BEDZIESZ MIAL SWOJ KAWALEK NIEBA. MOZE BEDZIE TAM PIEKNIEJ NIZ TU TERAZ. MOZE SPOTKASZ TYCH, KTORYCH TU JUZ NIE MA.... SNIJ, NINKO NASZA SNIJ..... W SNACH JEST ZAWSZE PIEKNIE. CIEPLY DOM, MIEJSCA DOSC NA TWE WIERNE SERCE. PRZYJDZIE CZAS SPOTKAC SIE, POTARMOSIC USZY LUB RAZEM ZE SWYM PANEM I PANIA NA SPACER ZNOW GDZIES WYRUSZYC,LECZ DZIS SOBIE SNIJ, A NAM POZOSTAJE LZY OSUSZYC,, ZAWSZE POZOSTANIESZ NA DLUGO W NASZEJ PAMIECI BO POZOSTAL SMUTEK, ZAL, TESKNOTA I STRASZNY BOL. MAGDALENA, PIOTR I ALA

17.05.2020 r. | Elka

NINKO, tęsknię bardzo za tobą.

17.05.2020 r. | Przemek

Spoczywaj, psino. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach

Dodaj wpis:

Wirtualne świeczki:

Zapal wirtualną świeczkę:

Zapal.

© Cmentarz dla zwierząt w Rzeszowie 2020. Kopiowanie materiałów zabronione.

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.