Zobacz cmentarz

Seter irlandzki LUCKY

2021-03-13

Ryszard M.
Mielec

Ksiega gości:

13.09.2022 r. | Ryszard M.

Choc mija czas ciagle mysle o Tobie. Pamietam i slysze w moich uszach Twoje szczekanie upominajac sie o spacer. Ciagle Ciebie widze w domu na spacerze w samochodzie.Dzis mija 18 miesiac kiedy odeszles na Swoja Teczowa Droge.Na pewno kiedys sie spodkamy na TECZOWEJ DRODZE ....................DO Zobaczenia PRZYJACIELU.........Rysiek.

13.03.2022 r. | polo.rysiek@wp.pl.

Uplynol rok jak Ciebie jest brak w domu,twojego szczekania,myszkowania za jedzeniem,ciagle mam obraz. W dalszym ciagu chodze tymi sciezkami co razem spacerowalismy.Jest mi Ciebie brak.Twojego przytulania. Mysle ze tam gdzie jestes, jest TOBIE dobrze. Do zobaczenia PRZYJACIELU, zostaniesz w mojej pamieci,bede o TOBIE myslal............

13.09.2021 r. | Ryszard

Dzis uplywa pol roku jak Ciebie w domu brak.Ciagle o Tobie mysle o spacerach ze jestes w pokoju i czekasz na swoja miske.Czuje ze jestes tu blisko miedzy nami. Do zobaczenia PRZYJACIELU na Twojej teczowej DRODZE.............................................................................

13.06.2021 r. | Ryszard

Dzis mija trzy miesiace kiedy odeszles. Bardzo Tsknie za Toba,chodze tymi sciezkami co razem chodzilismy na spacery.Czuje ze jestes zemna w kazdym miejscu w domu ,spacerze czy samochodzie. Do zobaczenia PRZYJACIELU.

19.03.2021 r. | Waldek

Lakuś tęsknimy za Tobą. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach i pamięci. Byłeś pieskiem którego kochali wszyscy. Bądź grzeczny za tęczowym mostem. Wielka szkoda że odszedłeś tak nagle, bez żadnego ostrzeżenia, zaskoczyłeś nas tym wszystkich, nie dałeś się pożegnać i przytulic z myślą że to ten ostatni raz ;-( Dożyłeś pięknych 18 lat przeszedłeś bardzo długą drogę, byłeś z nami tak długo ze wydawało nam się że tak już będzie zawsze. Każde stuknięcie w podłogę wydaje mi się że to Ty się gdzieś przemieszczasz po mieszkaniu, nawet jak jem obiad to ciągle mam uczucie ze stoisz za mną w oczekiwaniu na kawałek.

Trzymaj się i do zobaczenia kiedyś, my też nie jesteśmy długowieczni.

Dodaj wpis:

Wirtualne świeczki:

Zapal wirtualną świeczkę:

Zapal.

© Cmentarz dla zwierząt w Rzeszowie 2024. Kopiowanie materiałów zabronione.

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.