2025-02-15
Marika Z.
Tarnobrzeg
22.03.2026 r. | Marek
Ten pies mnie pogryzł ale niech biega szczęśliwie za mostem
15.02.2026 r. | Wiki
[*] Pamiętam o Tobie Daszka, mam nadzieję że tam równie szczęśliwa jesteś jak byłaś przy swojej Pani tutaj na Ziemii
15.02.2026 r. | Marika
To już rok skarbie, nadal każdego dnia tęsknię za tobą ❤️
01.12.2025 r. | Marika Zych
Skarbeńku dziś twoje 12 urodziny
05.11.2025 r. | Marika
Myszka juz październik a Ciebie nie ma od lutego :(
Całe nasze życie się zmieniło wiesz, i każdego dnia myślę o Tobie i o tym jak bardzo chciałabym żebyś tutaj była
21.08.2025 r. | Jarosław
Wszystkie nasze zwierzęta, które odeszły - czekają ..... na nas ....
12.07.2025 r. | Piotr_94
[*]
12.07.2025 r. | Marika
Tęsknię myszka za tobą każdego dnia ♥️
20.03.2025 r. | Darek
W tym dniu nie tylko twe serce zgaslo...:(
15.03.2025 r. | Marika
Hej niunia ❤️
10.03.2025 r. | Ania
Pamięci zawsze zostanie nigdy o tobie nie zapomnimy wiem że dla Mariki byłaś najważniejsza i będziesz kochana Daszulka zawsze w naszych sercach ❤️❤️❤️
07.03.2025 r. | Marika
Bez Ciebie, Dasza
Pustka w domu, tak cicho, tak szaro,
jakby świat zgubił swą barwę.
Miska w kącie stoi pusta,
różowe szelki spoczywają w szufladzie.
Nikt już nie czeka przy drzwiach.
Na kanapie zimne miejsce,
gdzie spałaś wtulona w sny.
Nie wita mnie merdanie,
nie czuję zimnego, mokrego nosa,
gdy wracam do domu na skraju niczego.
Twoje kroki zastąpiła cisza,
nie ma już wpatrzonych oczu.
Tylko echo po nich zostało,
serce ściska, gdy znów je przywołuję nocą.
Byłaś cieniem moich dni,
słońcem w szare poranki.
Teraz cisza krzyczy w głowie,
a pustka siada na mojej dłoni.
Dasza… gdzieś tam biegasz wśród gwiazd,
gdzie trawa jest wiecznie zielona.
A ja tu… z tą pustą miską i pustym sercem,
czekam, choć wiem, że nie wrócisz już do mnie.
Tęsknię za tobą całym sercem malutka,nic już nie będzie takie samo
07.03.2025 r. | Marika
Hej Myszko,jutro dzień kobiet ❤️ chce złożyć ci najserdeczniejsze życzenia ❤️
04.03.2025 r. | Marika ❤️
Tęsknię skarbie za tobą bardzo,jest teraz tak bardzo ciężko mi w życiu a Ciebie nie ma… Twoje mądre oczy już na mnie patrzą…Tak bardzo tęsknię za tobą moja córeczko
19.02.2025 r. | Marika
Myszko to już 4 dzień bez Ciebie,a pustka pochłania całe moje serce
19.02.2025 r. | Ania
Chociaż cie nie widziałam Daszulka na żywo , to wiem że byłaś super psiakiem , przyjaciółką dla Mariki
Pewnie kiedyś się spotkamy i będziemy wszyscy razem biegać po łące i świetnie się bawić
Do zobaczenia Daszulka ❤️❤️
19.02.2025 r. | Jarosław
❤
18.02.2025 r. | Jarosław
❤
18.02.2025 r. | Dariusz
Chciał bym żebyś zaszczekała jeszcze raz jak wracam do domu ;(
18.02.2025 r. | Marika
Tamtego dnia umarłyśmy obie –
tylko Twoje serce miało odwagę przestać bić,
a moje zostało, martwe,
jakby ktoś wyrwał mi kawałek duszy.
Pamiętasz? Byłaś moją siłą,
gdy świat walił mi się pod stopami.
Zawsze obok – cicha, wierna, prawdziwa.
Gdy nie miałam siły wstać, byłaś przy mnie,
Ogrzewałaś, gdy wszystko we mnie było zimne.
Nie pytałaś, nie oceniałaś – po prostu byłaś,
całym swoim psim sercem kochałaś ten świat,
choć on nie zawsze był łaskawy dla nas.
A ja?
A ja żyłam, bo Ty tego chciałaś.
Wstawałam dla Ciebie, oddychałam dla Ciebie.
Nie było dnia, bym nie czuła Twojej obecności
jak latarni, gdy gubiłam się w mroku.
I wtedy… przyszła ta chwila – zbyt cicha, zbyt nagła.
Patrzyłam, jak odchodzisz,
a każda sekunda rozrywała moją duszę.
Wołałam Cię – zostań, jeszcze chwilę…
Ale Ty już szłaś tam, gdzie nie mogłam Cię dogonić.
Czy wiesz, jak boli cisza po Tobie?
Jak puste jest miejsce, gdzie zawsze leżałaś?
Jak tęsknię za melodią Twoich łap,
za ciepłem, które dawało mi powód, by przetrwać?
Tamtego dnia umarło wszystko –
oprócz miłości.
Miłość została i pali jak rana, która się nie goi.
I choć moje serce wciąż bije,
to bije puste – bo jego część zabrałaś ze sobą.
Czekaj tam na mnie.
Kiedyś znów Cię znajdę,
obiecałam to – pamiętasz?
Ale proszę,daj mi jeszcze czas.
Kocham Cie,tęsknię cała sobą
18.02.2025 r. | Aleksandra
Biegaj szczęśliwa za tęczowym mostem ❤️
© Cmentarz dla zwierząt w Rzeszowie 2026. Kopiowanie materiałów zabronione.
Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.