Zobacz cmentarz

COCKER SPANIEL GOLDI

2025-08-11

Krzysztof D.
Przemyśl

Ksiega gości:

19.08.2025 r. | Kamila

Kochany Goldusiu, nie było mi dane pożegnać się z Tobą, zostawiłam Cię na tak krótko, a w tym czasie stało się to co najgorsze...Tak bardzo za Tobą tęsknię i tak bardzo mi Ciebie brakuje. Każdego dnia budziłeś się razem ze mną niezależnie od pory, zawsze tuliłeś się do mnie, leżałeś obok i z radością merdałeś ogonkiem. A kiedy wracałam do domu to tak bardzo się cieszyłeś, z radości szczekałeś i biegałeś z ulubionym kurczaczkiem w pyszczku, a kiedy już nadeszła pora spania to na mnie czekałeś, szybciutko biegłeś do pokoju, wskakiwałeś pod kołderkę i lizałeś po nodze. Dawałeś mi tyle radości jak nikt. Zawsze byłeś blisko , przypominam sobie chwile kiedy leżałeś i patrzyłeś na mnie swoimi dużymi, mądrymi i ślicznymi oczkami. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas, zatrzymac choć na chwilę ..Kiedy mnie nie było to zawsze tęskniłeś, patrzyłeś na drzwi i czekałeś na mój powrót ...Twoja miłość sprawiała , że z uśmiechem wracałam do domu. A teraz już tak nie jest. Jest pustka i głucha cisza , która tak bardzo boli....Byłeś i jesteś moim Kochanym Seduszkiem , moim wiernym i oddanym Przyjacielem . Trudno mi bez Ciebie żyć, ale okrutny los zdecydował inaczej, odebrał mi Ciebie. Bylam z Tobą w czasie choroby, cieszyłam się z każdego dnia , choć różnie się czułeś - raz lepiej , raz gorzej ale najważniejsze było to, że żyłeś...Dzielnie znosiłeś ból, rozrywalo mi serce , bo nie mogłam tego zmienić. Kochane Serduszko dziękuję Ci za to, ze towarzyszyłeś mi w życiu, za wszystkie chwile, za wszystkie lata, za Twoją wielką, lojalną , prawdziwą i oddaną miłość do końca ...

16.08.2025 r. | Krzysztof D.

Kochany Goldusiu, wspaniały Przyjacielu, wierny i oddany Piesku. Pamiętam Twoje ciepłe wnikliwe spojrzenie, radosne merdanie ogonem, każdy spacer i każdy Twój szalony skok. Wierność, oddanie oraz bezgraniczne zaufanie i miłość, którymi nas obdarzałeś. Dziękuje za każdy dzień z Tobą, za każde przytulenie, radosne szczekanie, polizanie i podanie łapki. Żegnam Ciebie z wielkim bólem i żalem, ale z wdzięcznością za wszystkie piękne i radosne chwile, które nam podarowałeś. Zostawiłeś pustkę po sobie, bardzo mi Ciebie brakuje. Golduś, jesteś i zawsze będziesz w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju.
Zabrała nam Ciebie, Kochany Goldusiu podstępna nieuleczalna złośliwa choroba. Na tęczowym moście nie ma bólu, jest tylko miłość i zabawa. Biegaj, spaceruj, wąchaj, skacz i baw się tak jak lubisz. Biegaj szczęśliwy po tęczowym moście, ukochany Goldusiu.
Do zobaczenia kiedyś.

15.08.2025 r. | Kamila

Kochany Goldusiu, dziękuję Ci za radość, za wierność oraz Twoją bezgraniczną miłość. Zawsze będziesz
w moim sercu .

13.08.2025 r. | Monika

Goldziu, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Dodaj wpis:

Wirtualne świeczki:

Zapal wirtualną świeczkę:

Zapal.

© Cmentarz dla zwierząt w Rzeszowie 2026. Kopiowanie materiałów zabronione.

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.